Parnu_logo_RGB_pos.jpg

Pärnu linnavalitsus

 


Ramirent Baltic AS

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendi- ja müügifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti, kust võite rentida või osta käsitööriistu, tellinguid, tõstukeid, ekskavaatoreid, laadureid, soojakuid, raketisi, generaatoreid jm ehitusseadmeid ning tööriistu. Lisaks pakub ettevõte nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

logo_ramirent.png

metaprint_veeb.jpg

Metaprint AS

AS Metaprint on Eesti kapitalil põhinev dekoreeritud metalltaara tootja. Firma tegutseb iseseisva juriidilise isikuna alates 1995. aastast. Metaprinti põhitegevuseks on aerosoolpudelite ja selle komponentide valmistamine. Metaprint aitab oma klientidel pakendada kümneid miljoneid liitreid erinevaid tooteid aastas.


Finnlog Group OÜ

Finnlogi palkmajade projektide valikus leiduvad nii klassikalised palkmajad, eksklusiivsed villad, hubased suvemajad kui ka Eesti arhitektide disainmajad. Piisavalt lai valik suudab täita ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi.

 

Finnlog_neg_2.png

parool.jpg

Parool Reklaam

 


Tervisetaastaja OÜ

OÜ Tervisetaastaja põhitegevusteks on füsioteraapia-, laserteraapia- ning massaažiteenuste pakkumine. Ettevõtte üheks suuremaks eesmärgiks on eelkooliealiste laste füüsilise arengu jälgimine ning ennetustöö, et lapsel ei tekiks lampjalgsust ja rühiprobleeme. Eesmärk on lapsevanemate tähelepanu juhtimine ennetustöö vajalikkusele ning lapsevanemate koolitamine. 

tervisetaastaja.png

Blemotiv_logowhite-600x207.png

Blemotiv OÜ

Blemotiv OÜ plekitöökoja põhitegevuseks on plekist toodete kästiööna valmistamine.

 


VarskaOriginaal_uus2014.jpg

Värska Vesi AS

AS Värska Vesi loodi 1. juunil 1993. aastal. Firma tegeleb mineraalvee ja joogivee villimise ja turustamisega. Värska vett villitakse Värskas juba aastast 1973. AS Värska Vesi põhilisteks kaubamärkideks on Värska Originaal ja Värska Allikavesi.


logo.png

Starforest OÜ

Starforest OÜ on asutatud 1998. aastal, aga aktiivselt on firma tegelenud metsandusega alates 2004. aastast. Starforest OÜ põhitegevuseks on metsakinnistute ost ning kasvava metsa raieõiguse ost; lage- ja harvendusraie teostamine; valgustusraie ning metsaistutuse tegemine; ja
metsakavade koostamisel nõu ning abi pakkumine.