VÄLJASÕIT PEALINNA

Taaskord on KK Pärnu noorkorvpallurid teel Tallinna meeste Meistriliiga finaalmängu vaatama. Priit Õispuu on olnud selle taga aastaid, koostöö üle peab vaid rõõmu tundma. Finaalmäng pakub kindlast põnevust ja pinget, mõnel hooajal rohkem, mõnel vähem. Poisid näevad vahetult sooritusi, elemente ja lahendusi väljakul, mis võiksid meelde jääda, kinnistuda. See on kõige tähtsam! Suur tänu vahva reisi eest!

60903911_816531442080041_3494309963809947648_n.jpg

KOHTUNIKE SEMINAR 2018/19

Head korvpallisõbrad, hooaeg on lähenemas ning EKL korraldab erinevates Eesti paigus väljaku- ja lauakohtunike seminare. Kindlasti on meie seas neid, kes on juba kohtunikutööd teinud ning neid, kes on sellest huvitatud. Seminaridel on oodatud osalema kõik, kes on varasemalt litsenseeritud, ent ka korvpallipisikuga emad-isad, õed-vennad, tädid-onud, sõbrad jt, kes tahaksid korvpallimänge külastades natuke lisaraha teenida.

Pärnus toimub väljaku- ja lauakohtunike seminar 18. septembril kell 18.00 Pärnu spordihallis (Riia mnt 129)

 

LAAGRIELAMUSED

Esmaspäevast kolmapäevani olid Pärnus laagris Saku KK eakaaslased. Tehti ühistreeninguid ja saadi sõpradeks. Treeningud toimusid KK Pauluse spordisaalis. Poisse juhendasid treenerid Märt Raam ja Mait Käbin.

VÄIKESTE KLUBIDE KARIKAS

Pärnus 21. mail peetud Väikeste Klubide Karika A finaalturniiril osales alagruppide 6 parimat võistkonda, kelle hulka kuulus ka Pärnu meeskond. Meie klubi esindasid meeskonnas Rihhard Mäeorg, Kregor Oskar Märtsoo, Renar Tiits ja Gert Peetsalu. Lisaks mängis Pärnu lipu all 2 Vändra ning 7 Pauluse poissi. Treenerid Mait Käbin ja Sandra Tomingas juhtisid meeskonna tublile kolmandale kohale BC Tartu Leopardite (I koht) ning Tallinna Kalev/Altiuse (II koht) järel, võites neljast mängust kolm. Pärnu meeskonda esindanud Robin Miklas valiti turniiri All Stars viisikusse ning Pärnu meeskonna parimaks mängijaks kuulutati Gennet Luhasaar. Treenerid kiidavad kõiki mängijaid vägeva saavutuse ning eduka võistlushooaja eest.

SUURE TÕLLU CUP

Korvpallliklubi Pärnu U10 vanuseklass osales nädalavahetusel Saaremaal peetud Suure Tõllu Cupil. Vanemate poistega olid kaasas Rihhard Mäeorg ja Renar Tiits, kes aasta võrra nooremad. Võistluskogemused kulusid ära, seda enam, et järgmisel aastal tuleb kaitsta turniiril võidetud esikoht. Meie poisid alistasid kõik neli vastast veenva eduga, oli tore ja hästi korraldatud turniir.

U16 POISTE KOGEMUSED KUREMAALT

9. detsembril toimusid Kuremaa Spordihoones poiste U16 teise divisjoni põhiturniiri mängud. Korvpalliklubi Pärnu vastasteks sellel korral Erkmaa KK ja BC Tartu/Eviko.

Esimest mängu alustasid pärnakad väga südikalt, kaotades avaveerandi kõigest ühe punktiga. Teine veerandaeg enam nii tasavägiselt ei möödunud, Pärnu lubas endale liiga palju eksimusi, mille kogenud Erkmaa KK mängumehed enda kasuks ära oskasid kasutada. Teisel poolajal suutis Pärnu ebaõnnestunud teisest veerandist toibuda, ehkki sellest enam mängu võitmiseks ei piisanud. Kokkuvõttes kaotus Pärnule seisuga 49:75.

Teist mängu BC Tartu/Eviko vastu asuti kohe avapoolajal 20 punktiga juhtima ning kontrolliti kuni neljanda veerandaja pooleni, pärast mida Tartu imelise viskekontserdi püsti pani. Kindlalt ja pikalt juhtinud Korvpalliklubi Pärnu poisid olid ilmselt võidus veendunud ja valvsuse kaotanud, mis taaskord vastaste poolt osavalt ära kasutati. Päeva lõpuks teine kaotus seisuga 78:84 ja hea õppetund edaspidiseks.

Järgmine kord näeb Korvpalliklubi Pärnu poisse mängimas 10. veebruaril Järveküla koolis, vastasteks TTÜ Korvpallikool ja Rae Koss/Rae Spordikool.

MEIE U14 POISTE TEGEMISTEST

5. novembril sõitsid Korvpalliklubi Pärnu U14 poisid Raplasse, et Rapla Ühisgümnaasiumis pidada maha kaks võistlust Raplamaaga ja Paide Korvpallikool Seitsmega.

Esimene mäng Raplamaaga oli meie poiste jaoks positiivne. Kohe mängu algul suudeti minna 6 punktiga juhtima, esimene veerandaeg lõppes seisuga 23:11. Teine veerand oli juba tasavägisem ja poolajale mindi 28:21 eduseisuga. Teist poolaega alustasid Pärnu poisid 10:0 spurdiga. Mängu lõpuks vormistas Pärnu kindla võidu seisuga 69:49.

Teine mäng algas Pärnule hästi, kus esimese veerandaeg võideti 23:17. Poolajaks juhtis Pärnu 43:36 Paide Korvpallikool Seitsme ees. Teisel poolajal sai Paide oma mängu paremini käima ja lõpuks pidid pärnakad tunnistama nende paremust seisuga 76:59.

Treener kiidab kõiki võistlustel osalejaid ja vanemaid, kes abistasid transpordiga. Järgmine mäng 19. novembril kell 12.30 Pärnu Spordihallis, kus vastaseks on Orissaare Sport.

U16 POISID PIDASID NÄDALAVAHETUSEL MAHA KAKS KORVPALLILAHINGUT

Laupäev, 4. november möödus Korvpalliklubi Pärnu U16 vanuseklassi poistel võistluste tähe all. Mängud toimusid Pauluse Spordihallis ja kodumeeskonnal tuli vastamisi minna kahe külalismeeskonna, Rae Koss/Rae Spordikooliga ja TTÜ Korvpalliklubiga.

Päeva esimene mäng möödus Pärnu noortel suhteliselt rahulikult. Kohtumist Rae Kossu vastu mindi kohe alguses veenvalt juhtima (I veerandaeg 19:10) ning palju võimalust mängu initsiatiivi võitmiseks vastastele enam ei antudki. Lõpptulemuseks 19-punktiline võit (61:42) Korvpalliklubi Pärnule.

Tugeva TTÜ Korvpalliklubiga oli peamurdmist pärnakatel tunduvalt rohkem ja lõppkokkuvõttes ammendavat lahendust vastaste agressiivse kaitse ning kiire mängujoonise vastu rünnakul ei leitudki. Tasavägisest teisest (19:19) ja neljandast (15:19) veerandist ei piisanud, et eelnevalt tehtud vigu parandada ning lõppskooriks märgiti tabloole külalismeeskonna ülekaalukas võit 77:45.

Järgmisena mängivad Pärnu U16 noormehed samade vastastega 2. detsembril Järveküla koolis.

VÕISTLUSHOOAEG ON AVATUD

30. septembril – 1. oktoobril toimus Pärnu spordihallis poiste U16 vanuseklassi korvpalli meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir. Grupist edasipääsu nimel võistlesid neli meeskonda: Korvpalliklubi Pärnu, Erkmaa KK, Tallinna Kalev/Sportkunda ja Rakvere Spordikool/Tarvas.

Ligi viiekuulise võistluspausi järel oli Pärnu poistel taas võimalus ühiselt korvpalliplatsil mehetegusid tegema hakata. Kahjuks oli just pikale veninud eemalolek võistlustingimustest see, mis noorte kokkumängule oma jälje jättis ja lõpptulemustel soovida andis. Olenemata sellest, et Pärnu pikalt kõikide vastastega võrdselt mängida kannatas, tuli mängu lõppudel siiski külalismeeskondade paremust tunnistada. 

Tulemused: 

Korvpalliklubi Pärnu -  Rakvere Spordikool/Tarvas, 50:75

Korvpalliklubi Pärnu – Tallinna Kalev/Sportkunda, 47:68

Korvpalliklubi Pärnu -  Erkmaa KK, 54:75

U16 EMV MÄNGUD PÄRNU SPORDIHALLIS

30. SEPTEMBER

12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas – Korvpalliklubi Pärnu

13:30 Erkmaa KK – Tallinna Kalev/Sportkunda

16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas – Erkmaa KK

18:00 Korvpalliklubi Pärnu – Tallinna Kalev/Sportkunda

1. OKTOOBER

12:00 Korvpalliklubi Pärnu – Erkmaa KK

13:30 Tallinna Kalev/Sportkunda – Rakvere Spordikool/Tarvas

 

LAPSEVANEMAD ON OODATUD KOOSOLEKULE

Korvpalliklubi Pärnu 2010 - 2011 s.a grupp

Lastevanemate koosolek kolmapäeval, 27.09.17

Kell 17.05 - 17.45 Pärnu spordihall, 2. korruse koosolekuruumis.

Päevakord:

  • Info klubi tegevuse eesmärkidest - Mait Käbin
  • Tagasiside septembrikuu treeningutest - Mait Käbin, Kaspar Kaljula
  • Jooksev info

Korvpalliklubi Pärnu 2003 - 2005 s.a grupp

Lastevanemate koosolek kolmapäeval, 27.09.17

Kell 18.30 - 19.00 Pärnu spordihall, 2. korruse koosolekuruumis.

Päevakord:

  • Info klubi tegevuse eesmärkidest - Mait Käbin
  • Tagasiside septembrikuu treeningutest - Taavi Hämarsalu
  • Jooksev info