KOHTUNIKE KOOLITUS


Algamas on uus korvpallihooaeg!

Peagi algavad erinevates saalides tulised korvpallilahingud ning nende toimumise õnnestumiseks on meil tarvis häid kohtunikke. Heaks kohtunikuks ei sünnita vaid selleks arenetakse töö käigus! Seega - võib olla oled just Sina see kohtunik, kes vilistab ühel päeval mõne suurturniiri finaali!

Selleks, et leida uusi huvilisi kohtunikuna tegutsema ning juba alustanuid oma esmaseid teadmisi täiendama korraldab EKL-i kohtunike divisjon kolmapäeval, 28.08.2019 kell 11:00-13:00 Tallinna Südalinna koolis (Liivalaia 23) noorkohtunikele (alustavad ning samuti vähese praktikaga kohtunikud) hooajaeelse täiendkoolituse, kus vaatame üle kohtuniku tegutsemise väljakul (paiknemine, liikumine, žestikulatsioon). Kuna tegemist on praktilise koolitusega, siis kindlasti kaasa vahetusjalanõud saalis liikumiseks ning sportlik riietus. 

Koolituse viib läbi Aare Halliko ning on tasuta. Koolitusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt teisipäeval 27.08.3019 kell 12:00 meiliaadressile aare@basket.ee. Registreerimise infosse palume kirjutada nimi, vanus, klubi (kui tegemist tegevmängijaga).

Info: Aare Halliko, aare@basket.ee, tel. 5272354