U16 POISID PIDASID NÄDALAVAHETUSEL MAHA KAKS KORVPALLILAHINGUT

Laupäev, 4. november möödus Korvpalliklubi Pärnu U16 vanuseklassi poistel võistluste tähe all. Mängud toimusid Pauluse Spordihallis ja kodumeeskonnal tuli vastamisi minna kahe külalismeeskonna, Rae Koss/Rae Spordikooliga ja TTÜ Korvpalliklubiga.

Päeva esimene mäng möödus Pärnu noortel suhteliselt rahulikult. Kohtumist Rae Kossu vastu mindi kohe alguses veenvalt juhtima (I veerandaeg 19:10) ning palju võimalust mängu initsiatiivi võitmiseks vastastele enam ei antudki. Lõpptulemuseks 19-punktiline võit (61:42) Korvpalliklubi Pärnule.

Tugeva TTÜ Korvpalliklubiga oli peamurdmist pärnakatel tunduvalt rohkem ja lõppkokkuvõttes ammendavat lahendust vastaste agressiivse kaitse ning kiire mängujoonise vastu rünnakul ei leitudki. Tasavägisest teisest (19:19) ja neljandast (15:19) veerandist ei piisanud, et eelnevalt tehtud vigu parandada ning lõppskooriks märgiti tabloole külalismeeskonna ülekaalukas võit 77:45.

Järgmisena mängivad Pärnu U16 noormehed samade vastastega 2. detsembril Järveküla koolis.