U16 POISTE KOGEMUSED KUREMAALT

9. detsembril toimusid Kuremaa Spordihoones poiste U16 teise divisjoni põhiturniiri mängud. Korvpalliklubi Pärnu vastasteks sellel korral Erkmaa KK ja BC Tartu/Eviko.

Esimest mängu alustasid pärnakad väga südikalt, kaotades avaveerandi kõigest ühe punktiga. Teine veerandaeg enam nii tasavägiselt ei möödunud, Pärnu lubas endale liiga palju eksimusi, mille kogenud Erkmaa KK mängumehed enda kasuks ära oskasid kasutada. Teisel poolajal suutis Pärnu ebaõnnestunud teisest veerandist toibuda, ehkki sellest enam mängu võitmiseks ei piisanud. Kokkuvõttes kaotus Pärnule seisuga 49:75.

Teist mängu BC Tartu/Eviko vastu asuti kohe avapoolajal 20 punktiga juhtima ning kontrolliti kuni neljanda veerandaja pooleni, pärast mida Tartu imelise viskekontserdi püsti pani. Kindlalt ja pikalt juhtinud Korvpalliklubi Pärnu poisid olid ilmselt võidus veendunud ja valvsuse kaotanud, mis taaskord vastaste poolt osavalt ära kasutati. Päeva lõpuks teine kaotus seisuga 78:84 ja hea õppetund edaspidiseks.

Järgmine kord näeb Korvpalliklubi Pärnu poisse mängimas 10. veebruaril Järveküla koolis, vastasteks TTÜ Korvpallikool ja Rae Koss/Rae Spordikool.